Kombi fiyatları, kombi nin kapasitesine ve türüne göre değişiklik gösterir. Kombi almak isteyen müşterilerimize sorduğumuz 3 soru : evinizin büyüklüğü (metrekare), yalıtım durumu, kat ve cephe bilgisi. Siz de kombi alacaksanız ve karar veremiyorsanız bizi arayabilir ya da sol alttaki chat kısmından bize yazabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Kombimerkez olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız !

Detaylı Bilgi

Kombi Fiyatları

Evlerimizin özellikle kış mevsimlerinde ve sıcak su ihtiyaçlarımızın karşılanmasında olmazsa olmazı kombiler, çoğu insan için rastgele alınsa da, satın alma öncesinde özelliklerinin bilinmesi ve bu özellikler doğrultusunda satın alınması gereken işlerin başında geliyor.

Genel olarak markalar arasında rekabet koşulları ve dolar kuruna bağlı olarak sürekli iniş çıkış gösteren kombi fiyatları 9.650,00 TL’den başlayarak, 19.000,00 TL’ye kadar çıkabiliyor. Eviniz için en doğru yoğuşmalı kombiyi almak için kombi markalarının müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

En uygun kombi fiyatları için, evinizin yalıtımına ve cephesine göre kombi seçimi yapmanızda fayda olduğunu söylemeliyiz. Evinizin odalarında bulunan petek sayılarının ve boyutları da kombi fiyatları bakımından etkili bir durumdadır.

Kombileri Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sizler için hazırladığımız kombileri tercih ederken nelere dikkat edilmeli yazımız sayesinde hem kombi fiyatları hakkında hemde kombi performansları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Öncelikle kombileri iki ayrı sınıfa ayırmak gerekiyor. Bunlardan ilki konvansiyonel halk dilinde yoğuşmasız kombi, diğeri ise çok daha verimli olan aylık faturalarınızdan tasarruf sağlatan yoğuşmalı kombi. Yoğuşmalı kombiler her bakımdan çok daha tasarrufludur.

Yoğuşmalı Kombi Nedir Ve Nasıl Seçilir?

Bir akışkandan diğerine ısı transfer etmek için yapılmış sistem sayesinde yanma sonucu oluşan su buharını tekrar sisteme geri kazandıran kombiler yoğuşmalı kombiler olarak biliniliyor. Diğer kombilerde yanma sonucu oluşan su buharı dışarı atılıyor. Su buharı yoğuşmalı kombilerde sisteme geri pompaladığı için enerji tasarrufu sağlamış oluyor.

Kombiler, kişilerin ısıtma ve sıcak su beklentilerine göre seçilirse kullanıcı kullandığı kombiden çok memnun kalacaktır. Kombiden en yüksek verimi almak için evinizin ısıtma miktarı ve evde kullanılacak sıcak su ihtiyacına göre bir hesap yapılmalıdır. Bu noktada birkaç kombi bayilerinden gerekli bilgileri ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Evinizin Büyüklüğüne Göre Kombi Seçimi

Eviniz 50 m2 ile 140 m2 büyüklüğünde ise 24 kw yani 20 binlik kombi almalısınız.Eğer ki eviniz 140-200 m2 büyüklüğünde ise 28-30 kw 24 binlik veya 26 binlik kombi almalısınız.Eviniz gerçekten çok büyük ise yani 200 m2 ve uzeri büyüklüğünde ise 30 kw veya 35 kw yani 26.000 lik ve üzeri olması sizler için doğru seçim olur.

En Uygun Kombi Fiyatları

Piyasada satılan her kombi üreticisinin TSE ve CE belgeleri bulundurma zorunluluğu olduğu için markaların özellik ve kalite bakımından aralarında çok büyük bir fark yok. Önemli olan evinize veya iş yerinize uygun marka değil uygun kombi seçmenizdir.

Ekonomik yoğuşmalı kombi olarak Türkiye’de tercih edilen markaların başında Demirdöküm, Protherm ve Buderus,Eca geliyor. Bu markalı kombilerin fiyat ortalamaları 9.650,00 TL’den başlayarak 19.000,00 TL’ye kadar çıkabiliyor Tabii ki marka tercihi kişisel olduğu için, evinize veya iş yerinize takılması gereken kombiyi doğru tercih etmek için mutlaka metrekare cinsinden en doğru kombinin seçimini yapmalısınız.

Ucuz Kombi Tercih Etmek

Ucuz kombi demek kesinlikle en uzun ömürlü ve en tasarruflu doğalgaz tüketenidir. Bu duruma bir örnek verelim. Evimize bir beyaz eşya alırken bile aynı özelliklere sahip ancak farklı marka ürünlere göre az elektrik yakan, servisinin ucuz ve her yerde bulunabilir özelliklere sahip olmasından dolayı bazen parayı fazla verip uzun yıllar severek kullanabilme durumlarına önem verdiğimiz bir gerçektir.

Kombilerde de ortalama 10 yıl ömrü olduğunu düşünürsek aşağıdaki maddelere dikkat ederek kendimize göre ucuz kombi tercih etmiş oluruz.

  • İlk yatırım maliyeti
  • Doğalgaz faturasındaki kazanım
  • Servis maliyetleri

Güncel Kombi fiyatları,tam Yoğuşmalı Kombiler, tasarruflu uygun ucuz kombiler burada! ECA, Baymak, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Beko, airfel markaları en uygun kombi fiyatlarina goz atin. Ayni gun gelip kesif yapalim ve montaji ayarlayalim. 

Kombi Fiyatları & Yoğuşmalı Kombi Avantajları 
Yoğuşmalı kombiler eski geleneksel kombilere göre daha tasarrufludur.Yaklaşık olarak %25 ile % 30 oranında tasarruf sağlamaktadır.Ayrıca elektrik kullanımı açısındada tasarrufludur.Geleneksel kombilere göre daha sessiz çalışma özelliğine sahiptir.Sıcak su performansı açısındanda geleneksel kombilere göre daha performanslıdır.

Tam yoğuşmalı kombiler

de %110 na varan verimlilik artışı görülmektedir.Ayrıcada %30 a varan elektrik tasarrufuda sağlamaktadır.Geliştirilen yeni nesil kombi teknolojileri sayesinde daha fazla tasarruf sağlayarak yaşam konforunuzu da artırabilirsiniz.
Kombi Fiyat Listesi
Kombi Merkez olarak musterilemize kombilerimiz icin kalite, guven ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

 12.000,00

Yoğuşmalı Kombi Sıkça Sorulan Sorular