Kombi Montajı Ücretli Midir? Kombi Montajı Fiyatı Ne Kadardır?

 

Bu yazımızda sizlere Kombi Montajı Ücretli Midir? Kombi Montajı Fiyatı Ne Kadardır? Sorularına cevap vermek amacıyla yazdık.Umarım Faydalı olacaktır.

Günlük yaşantımızın birer parçası haline gelen kombiler belli süre sonra kullanım ömrünü tamamlamasıyla bizleri yeni kombi arayışına yöneltmektedir.Peki bu süreç nasıl işlemektedir? Sorusunu duyar gibi oldum.Öncelikle ilk yapmamız gereken bulunduğumuz ilde gaz dağıtım firması tarafından sertifikalı tesisatçı firma ile görüşmek olacaktır.Bu firmalardaki uzmanlardan evimize kaç kw değerinde bir cihaz alacağımızı öğrenip ve alacağımız cihazıda kararlaştırdıktan sonra Kombi değişim işlemlerine başlayabiliriz.

Kombi Montajı Ücretli Midir?

Evet maalesef ücretlidir.Kombi yetkili servisleri kombi montajı yapmamaktadır.Kombi montajı yapıldıktan sonra  kombinin ilk çalıştırmasını yapmak ve kombinin kullanma şeklini göstermek ve kombinin garantisini başlatmak amacıyla gelmektedirler.Kombi montajı İlgili gaz dağıtım firmalarının yetki ve sertifika verdiği tesisatçı firmalar tarafından yapılmaktadır(İstanbul için İgdaş’ın sertifikalı firmaları , Ankara için Başkent gazdan sertifika alan firmalar.)

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi montajı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.Kombi montajı yapılırken ilgili yönetmeliklere göre yapılmalıdır.Kombi içinde elektrik , su ve doğalgazın geçtiği bir cihaz olduğu için önemli derecede dikkat edilmesi gereken bir cihazdır.Uzman kişilere danışılıp evimize uygun kombiyi seçtikten sonra sertifikalı firmaların ustaları eski kombiyi güvenli şekilde söküp yeni kombinin montajını yapacaktır.Yeni kombimiz yoğuşmalı olacağı için yoğuşma gider hattıda çekilmelidir.Ayrıca kombimizin yanına uygun kombi sigortasıda bırakılmalıdır.En önemli husus ise İlgili gaz dağıtım firmasından (İstanbul için İgdaş) kombi değişim onay formu alınmalıdır.

Kombi Değişim Onay Formu

Kombi montajında gerekli olan kombi değişim onay formunun amacı değişim yapılacak olan kombinin kapasitesi ile eski kombinin kapasitesinin aynı olup olmadığı, kombi montaj mahalinin değişip değişmediği gibi durumlar gaz dağıtım firmasının (igdaş) mühendisleri tarafından kontrolü yapılır.Onay verildikten sonrada güvenli şekilde yeni cihazın montajı yapılabilir.

Firmamız İgdaş sertifikalı firmadır.İstanbul için kombi değişim ve kombi montaj hizmeti verilmektedir

Kombi montaj paketimizde

  • Eski kombi sökümü
  • Yeni kombi montajı
  • Gaz fleksi değişimi
  • İgdaş kombi değişim onay formu
  • Firmamız tarafından Yapılan Kombi bağlantısına 1 yıl garanti
  • Radyatör Parfümü Hediyesi verilmektedir.

En Uygun Kombi Fiyatları İçin Tıklayınız

Kombi Montajı Fiyatı ve Ücretsiz keşif ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz

İletişim bilgilerimiz;

WhatsApp : 0(553)4105294
Telefon 0(553) 410 52 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

telefon icon u whatsapp icon u